Kod promocyjny 2019

Odbierz 1020 złotych od TOTOLOTKA

20

bonus bez depozytu

1000

bonus powitalny

1020 zł

Wpisz kod promocyjny

OBSTAWIAMY500
Użyj kodu na TOTOLOTEK
Totolotek zakłady bukmacherskie S.A. posiada zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485 na urządzenie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów RP.Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Totolotek kod promocyjny

JAK DZIAŁA BONUS TOTOLOTEK?


Skopiuj kod

Odkryj kod – skopiuj go i kliknij ‘Użyj kodu na Totolotek’

Dokończ rejestrację

Wpisz swoje dane. Z aktywnym kodem OBSTAWIAMY500 uzyskasz 20 złotych za założenie konta.

Wpłać swój pierwszy depozyt

Z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY500 otrzymasz bonus – podwojenie pierwszej wpłaty aż do 1000 złotych.


  • bonus bez depozytu 20 złotych
  • bonus powitalny 100% do 1000 złotych

JAKIE BONUSY OTRZYMASZ
Z KODEM PROMOCYJNYM?

Decydując się na założenie konta u tego bukmacher możesz być pewien, że w dni Ligi Mistrzów, Ligi Europy, oraz w każdy piątek grasz bez podatku. Totolotek to również masa bonusów okolicznościowych dla nowych jak i dla stałych klientów. Bukmacher posiada bardzo stabilną aplikację mobilna, szata graficzna strony również jest bardzo klarowna, a oprócz standardowych metod depozytu można korzystać z PaySafeCard.


Dlaczego TOTOLOTEK?

Gra BEZ PODATKU w dni Ligi Mistrzów, Ligi Europy i w każdy piątek

Dodatkowa forma płatności – PaySafeCard

Stabilna aplikacja mobilna

Szeroka gama bonusów okolicznościowych dla nowych i stałych graczy

Na czym polega Totolotek?

Firma Tololotek SA już od ponad dwudziestu lat jest obecna na polskim rynku. Cieszy się ona sporym uznaniem jako oficjalny partner Pucharu Polski, sponsor grupy koszykarskiej Legii Warszawa i KS Legia Gdańsk. Totolotek zajmuje się organizowaniem zakładów bukmacherskich, od 2013 roku także on-line. Tego typu zakłady wzajemne opierają się o wygrane pieniężne. Celem gracza jest przewidzieć wynik wydarzenia sportowego (ewentualnie innego, np. ze świata rozrywki czy polityki). Wysokość potencjalnej wygranej zależy od kursu obowiązującego na dany wynik w chwili zawarcia zakładu. Zakłady bukmacherskie wiążą się z ryzykiem – gracz może wygrać, ale może też stracić pieniądze.

Na portalu internetowym Totolotka znajduje się przeszło piętnaście tysięcy zakładów, odnoszących się do prawie dwudziestu dyscyplin sportowych. Firma oferuje także zakłady niezwiązane z wydarzeniami ze świata sportu. Stałym graczom Totolotek oferuje okolicznościowe promocje i freebety. Gracze mogą przystąpić do specjalnych programów lojalnościowych – VIP Club lub Bet Club – dających im szereg różnorodnych korzyści, np. możliwość zbierania punktów oraz wymieniania ich na atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Jak grać w Totolotka?

Gracz może zdecydować się na założenie konta tymczasowego lub regularnego. W przypadku pierwszej opcji wystarczy wejść na stronę internetową Totolotka i zarejestrować się podając podstawowe dane. Konto to ma jednak pewne ograniczenia, m.in. limity wygranej oraz stawianych kwot czy brak możliwości wypłaty pieniędzy przed weryfikacją użytkownika. Regularne konto zakłada się w punkcie stacjonarnym (ponad 270 w całej Polsce) lub on-line. Niezbędne jest okazanie dowodu osobistego (lub przesłanie skanu), celem weryfikacji tożsamości gracza oraz jego wieku, ponieważ konto mogą zakładać jedynie osoby pełnoletnie. Dla nowych graczy Totolotek ma bonus na start – warto zainteresować się tym sposobem powiększania swojego depozytu.

Dokonywanie płatności na stronie bukmachera jest niezwykle proste. Korzystając z zakładów internetowych, pieniądze na konto Totolotka wpłaca się za pośrednictwem płatności Tpay (przelew z rachunku bankowego) i Dotpay (przelew z karty płatniczej przez usługę Paysafecard). Gracz może korzystać także z portfela finansowego Skrill.

Kod promocyjny na Totolotek

Graczy często interesuje Totolotek z kodem promocyjnym. Po zarejestrowaniu na stronie bukmachera, w odpowiednim polu należy wpisać określony kod, co daje bonusy w postaci konkretnego depozytu na start, jak i darmowy zakład (freebet). Gracz otrzymuje te środki na swoje saldo depozytowe, następnie może wykorzystać je na dowolne typy, dostępne w ofercie Totolotka. Wysokość bonusów przyznawana jest w zależności od sumy pieniędzy, jaką użytkownik planuje przeznaczyć na grę.

Kod promocyjny Totolotka ma wartość 100%, co znaczy, że wpłacona kwota podwoi się (do określonej górnej granicy). Przykładowo, jeśli gracz wpłaci 150 zł, na jego koncie pojawi się kwota 300 zł. Należy pamiętać, że środkami tymi trzeba obracać – wymagana wartość obrotu to minimum trzykrotność bonusu wraz z wpłaconą kwotą. W przypadku wpłaty własnej w wysokości 150 zł obrót musi wynieść przynajmniej 900 zł. Analogiczna zasada obowiązuje w przypadku freebetu.

Jak odebrać Totolotek z bonusem na start?

Żeby móc skorzystać z tej atrakcyjnej oferty, jaką jest bonus na start, trzeba wypełnić formularz rejestracyjny na stronie internetowej Totolotka. Poza podaniem niezbędnych danych, w polu „Kod promocyjny” należy wpisać kod kuponu promocyjnego. Po weryfikacji konta, bonus automatycznie pojawi się w zakładce z saldem promocyjnym. Po pierwszej wpłacie na indywidualne konto bukmacherskie bonus aktywuje się i doliczy do posiadanej przez gracza sumy do obrotu.

Skorzystanie z kodu promocyjnego Totolotka to prosty sposób na uzyskanie większej wygranej. To dobra zachęta na start, szczególnie dla osób, które jeszcze zastanawiają się, czy warto spróbować obstawiać zakłady bukmacherskie. Oferta Totolotka jest bardzo atrakcyjna – potwierdza to wielu zadowolonych graczy!