Kod promocyjny 2019

Odbierz 520 złotych od TOTALbet

10 zł

20

bonus bez depozytu

500

bonus powitalny

520 zł
+ 10 zł

Wpisz kod promocyjny

OBSTAWIAMY
Użyj kodu na Totalbet
LEGALNY BUKMACHER. TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet na okres 6 lat z dnia 22.03.2018 r. o numerze PS4.6831.15.2017. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem.

Kod promocyjny Totalbet

JAK DZIAŁA KOD PROMOCYJNY TOTALBET?


Skopiuj kod

Odkryj kod – skopiuj go i kliknij ‘Użyj kodu na Totalbet’

Dokończ rejestrację

Wpisz swoje dane. Z aktywnym kodem OBSTAWIAMY uzyskasz 20 złotych za założenie konta. Weryfikacja konta może potrwać do 48 godzin.

Wpłać swój pierwszy depozyt

Z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY otrzymasz bonus – podwojenie pierwszej wpłaty aż do 500 złotych.


  • bonus bez depozytu 20 złotych
  • bonus powitalny 100% do 500 złotych

JAKIE BONUSY OTRZYMASZ
Z KODEM PROMOCYJNYM?

Jest to mimo wszystko cały czas świeży bukmacher który z dnia na dzień się rozwija i oferuje swoim graczom rozbudowaną gamę zakładów zarówno przedmeczowych jak i tych na żywo. Zdecydowanie ZA przemawiają błyskawiczne wypłaty w 10 minut i opcja cashout a dodatkowo wiele promocji okolicznościowych dla graczy. Przyciągnąć może również chyba najlepsza e-sportowa oferta w Polsce.


Dlaczego TOTALBET?

Błyskawicze wypłaty w 10 minut

CashOut – opcja zamykania zakładów

Jedna z najlepszych ofert e-sportowych

Stabilna aplikacja mobilna

Szeroka gama bonusów okolicznościowych dla nowych i stałych graczy

Zakłady bukmacherskie Totalbet – oferta promocyjna

Grupa bukmacherów z licencją Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów stopniowo się powiększa, co oznacza, że rośnie konkurencja w tej dziedzinie. Mając to na względzie, legalni bukmacherzy starają się przyciągnąć nowych użytkowników licznymi dodatkami. Nie inaczej podchodzi do tego tematu Totalbet, firma należąca do holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych. Utworzono ją w 2017 roku, a zezwolenie MF posiada od 2018 roku. Mimo stosunkowo małego stażu nie ustępuje rywalom w różnorodności oferty – w tym premii dla graczy.

Jak zacząć przygodę z bukmacherem Totalbet?

Aktualnie bukmacher nie ma punktów stacjonarnych, więc osoby, które chcą stawiać u niego zakłady, muszą założyć indywidualne konto. Profil uzupełnią przy pomocy aplikacji lub po wejściu na stronę internetową.

Założenie konta to procedura złożona z dwóch etapów: rejestracji oraz aktywacji. Pierwszy polega na wypełnieniu formularza danymi osobowymi, informacjami konta, ale też udzieleniu zgód. Po jego zakończeniu nowy gracz otrzymuje informację o utworzeniu profilu, a do jego skrzynki pocztowej trafia link aktywacyjny, w który musi kliknąć. Ten krok wieńczy powstanie konta tymczasowego, ważnego przez 90 dni. Na tym poziomie użytkownik może zawierać zakłady i wpłacać pieniądze, ale nie wypłaci ewentualnych wygranych. Żeby móc je przelać, musi dokończyć proces, po czym przekształcić konto tymczasowe w stałe. W tym celu uzupełnia dane o miejscu zamieszkania, rodzaj, numer i serię dowodu tożsamości oraz załącza jego obustronny skan. Ponadto jest zobowiązany do podania numeru konta bankowego, na które trafią środki z wygranych.

Ostatni element procesu to weryfikacja danych, wykonywana przez pracownika firmy. Zajmuje ok. 30 minut i finalizuje ją email z potwierdzeniem, że gracz posiada w pełni aktywny profil.

Totalbet bonus na start – na jakie korzyści może liczyć nowy gracz?

Już w trakcie zakładania konta bukmacher daje graczom możliwość skorzystania z premii startowej. Jej wysokość zależy od aktualnej oferty Totalbet.

Bonus powitalny, premia startowa czy, jak u Totalbet bonus na start – to różne określenia, na dodatek dla nowych graczy. Przy pomocy dodatku zdobywamy ponadprogramowe środki na samym początku gry. Ich wysokość jest uzależniona od pierwszej wpłaty przelanej na konto, a żeby je uzyskać, należy dokonać wymaganego regulaminem obrotu.

Co daje kod promocyjny Totalbet?

Po raz pierwszy z kodem promocyjnym u Totalbet spotykamy się już na etapie rejestracji konta. Jeśli chcemy uzyskać dzięki niemu dodatkowe profity, wystarczy wpisać go w odpowiednim okienku. Może obejmować zwiększenie depozytu gracza, zakład bez ryzyka, jak również inne bonusy, które bukmacher przewiduje w ramach aktualnej promocji.

Przy użyciu dodatku takiego jak kod promocyjny Totalbet nagradza przede wszystkim nowych użytkowników. Zdarzają się jednak sytuacje, w których ten rodzaj premii jest dostępny dla każdego. Najczęściej pojawia się przy okazji ważnych wydarzeń sportowych lub społecznych.

Premie i bonusy Totalbet dla stałych użytkowników

Wieloletni gracze nie muszą czuć się poszkodowani – dla nich bukmacher także przygotowuje cykliczne bonusy. Dotyczą różnych aspektów, począwszy od premiowania osób regularnie logujących się na koncie, a skończywszy na docenianiu odważnych posunięć typerów. Totalbet pamięta też o miłośnikach sportów wirtualnych. Jeśli gracz zdecyduje się na kupon akumulowany, pomnoży się jego potencjalna wygrana – im więcej dobierze zdarzeń, tym większa będzie premia.

Jeszcze jednym godnym uwagi bonusem jest promocja z bezpiecznym zakładem, pod którą podlegają kupony wysokiego ryzyka. Gdy obstawiającemu nie sprzyja szczęście i źle wytypuje jedno zdarzenie, ewentualna nagroda zostanie zmniejszona tylko o jego kurs. Ten rodzaj premii łączy się z konkretnymi spotkaniami, a umiejętnie użyty daje szansę na zasilenie konta sporą sumą.

Dobrze być na bieżąco z informacjami o dodatkach dla nowych i stałych użytkowników. Poznamy je, odwiedzając główną stronę Totalbet bądź korzystając z aplikacji.