Kod promocyjny 2019

Odbierz 1140 złotych od FORTUNY

20

bonus bez depozytu

100 zł

120

zakład bez ryzyka

1000

bonus powitalny

1140 zł
+ 20 zł

Wpisz kod promocyjny

OBSTAWIAMY120
Użyj kodu na Fortunie
FORTUNA online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. posiada zezwolenie nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 na urządzenie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów RP.Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Fortuna kod promocyjny

JAK DZIAŁA KOD PROMOCYJNY?


Skopiuj kod

Odkryj kod – skopiuj go i kliknij ‘Użyj kodu na Fortunie’

Dokończ rejestrację

Wpisz swoje dane. Z aktywnym kodem OBSTAWIAMY120 uzyskasz lepszy zakład bez ryzyka. Zamiast standardowych 100 zł otrzymujesz 120 zł (warunki obrotu i wypłaty są takie same w obu przypadkach). Dodatkowo dostaniesz równowartość 20 złotych za założenie konta – otrzymasz 2800 punktów FKP (równowartość 20 złotych) za które można od razu po rejestracji zagrać.

Wpłać swój pierwszy depozyt

Z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY120 otrzymasz bonus – podwojenie pierwszej wpłaty aż do 1000 złotych.


  • BONUS BEZ DEPOZYTU 20 ZŁ
  • 120 ZŁOTYCH ZAMIAST 100 ZŁ NA ZAKŁAD BEZ RYZYKA
  • BONUS POWITALNY 100% DO 1000 ZŁ

JAKIE BONUSY OTRZYMASZ
Z KODEM PROMOCYJNYM?

Fortuna to jeden z najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów na Polskim rynku. Szeroką ofertą zakładów przedmeczowych i live oraz renomą i dobrą opinią na którą pracowali przez lata przyciągają cały czas największą ilość graczy. Za Fortuną z pewnością przemawia intuicyjna strona internetowa z przyjazną szatą graficzną, opcja cashout i bonusy zarówno te na start jak i okolicznościowe których jest sporo. Dodatkowo Fortuna prowadzi promocję Happy Hour dzięki której można grać bez podatku.


Dlaczego FORTUNA?

Najczęściej wybierany bukmacher w Polsce

CashOut – opcja zamykania zakładów

Dodatkowa forma płatności – skrill

Stabilna aplikacja mobilna

Szeroka gama bonusów okolicznościowych dla nowych i stałych graczy

Fortuna Entertainment Group skupia grupy prowadzące zakłady wzajemne z kilku krajów Europy Środkowowschodniej, w tym Polskę. Fortuna Zakłady Bukmacherskie działa na rodzimym rynku już od ponad 20 lat, w tym czasie zdobyła szerokie uznanie wśród wielu graczy. Najlepszym dowodem świetnych opinii jest blisko 600 stacjonarnych punktów przyjmowania zakładów, a także rozbudowana i przyjazna dla użytkowników strona internetowa. Honoruje ona m.in. bonus Fortuna. To świetna wiadomość dla tych, którzy szukają sposobów na ograniczenie ryzyka związanego z obstawianiem – zwłaszcza jeśli decydują się na to po raz pierwszy.

Legalny bukmacher

W 2009 roku w życie weszła ustawa zakazująca organizowania gier hazardowych przez internet oraz uczestnictwa w tego typu wydarzeniach. Wyjątkiem są usankcjonowane zakłady bukmacherskie. 24 stycznia 2012 roku Fortuna uzyskała status legalnego bukmachera. Tytuł został przyznany przez Ministerstwo Finansów. Fortuna prowadzi więc swoją działalność zgodnie z obowiązującym prawem. Dla klientów ta informacja oznacza, że podczas gry wspierają lokalny rynek, a ich reklamacje są bezwzględnie przyjmowane. To ważna informacja dla każdego, kto chce mieć pewność legalności zakładów oraz możliwości zwrotu pieniędzy za niepoprawnie przeprowadzone działania ze strony bukmachera.

Fortuna bonus na start i bogata oferta online

Fortuna jest pierwszym zakładem bukmacherskim w Polsce, który zaoferował swoim klientom legalne zakłady online. Po zarejestrowaniu się na portalu (wymagana jest pełnoletniość oraz podanie prawdziwych danych osobowych) użytkownicy mogą korzystać z szerokiej oferty.

Na graczy czeka ponad 20 różnych dyscyplin sportowych. Największą popularnością i największymi stawkami cieszy się piłka nożna. To aż 90 lig włącznie z meczami międzynarodowymi i zakładami specjalnymi. Fortuna jest oficjalnym sponsorem I Ligi oraz Ekstraklasy, ale aktywnie wspiera też niższe ligi, na które przyjmują zakłady. Oprócz tego istnieje możliwość obstawiania najważniejszych wydarzeń politycznych czy kulturalnych w Polsce i na świecie.

Dzięki usłudze zakładów LIVE użytkownicy obserwują mecze (przede wszystkim piłki nożnej oraz tenisa) z pomocą trackerów lub transmisji na żywo. Aby korzystać z tej opcji, wystarczy mieć zasilone konto na min. 1 grosz. Panel można dowolnie modyfikować do własnych potrzeb, np. wysunąć na pierwszy plan najważniejsze dla gracza sporty.

Do najważniejszych opcji ofertowych należą również:

  • dostępność Cashout,
  • różnego rodzaju programy lojalnościowe,
  • możliwość wykorzystania bonusów Fortuny,
  • premie okolicznościowe dla nowych oraz stałych graczy,
  • szybka obsługa klienta na czacie LIVE,
  • szerokie opcje depozytowe.

Stabilna i intuicyjna aplikacja mobilna

Fortuna przykłada ogromną uwagę do zabezpieczania zakładów w systemie online. Służy do tego m.in. specjalnie przygotowana aplikacja mobilna. Można z niej korzystać na smartfonach i tabletach opartych na systemie Android oraz iOS, a także telefonach z Windowsem. Aplikacja jest bardzo stabilna i wyróżnia się niemal całkowitą bezawaryjnością. Dzięki niej można szybko sprawdzić statystyki, obejrzeć transmisje czy określić stan kuponu. Korzystanie z oferty bukmachera jest w pełni intuicyjne oraz doskonale opisane.

Fortuna kod promocyjny – zalety wykorzystania

Bonusy zawsze są mile widziane. Bukmacher nie zapomniał o nich podczas przygotowywania swojej oferty. Przy zakładaniu konta można wykorzystać kod promocyjny Fortuna, dzięki któremu otrzymuje się 120 zł na zakład bez ryzyka (standardowo 100 zł), dodatkowe 20 zł za dokończenie rejestracji w postaci punktów FKP oraz bonus powitalny wynoszący 1000 zł (dwa razy większy niż w przypadku wpisywania się do systemu bez kodu).

Zakład bez ryzyka w wysokości 120 zł oznacza, że w przypadku przegranej Fortuna zwróci koszt zakładu do tej kwoty. Oczywiście można postawić znacznie więcej pieniędzy, ale maksymalny zwrot nie ulegnie zmianie w przypadku wyższych zakładów.

Skorzystanie z opcji bonus na start Fortuny to znakomity sposób na rozpoczęcie przygody z obstawianiem wyników. Dzięki kodowi promocyjnemu zyskasz lepszy zakład bez ryzyka, co sprawi, że można ugrać dużo więcej już na samym początku.