Kod promocyjny 2019

ZWROT STAWKI DO 500 PLN

500 zł

510

Odbierz zwrot stawki za ewentualnie przegrany kupon do 500 PLN

510 zł
+ 10 zł

Wpisz kod promocyjny

OBSTAWIAMYPL
Dokończ rejestrację
BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem.

Kod promocyjny Betclick

JAK DZIAŁA BONUS Betclick?


Załóż konto klikając w link

Zarejestruj się na BETCLICK klikając w link referencyjny na naszej stronie

Dokończ rejestrację

Wpisz swoje dane. Z aktywnym kodem OBSTAWIAMYPL uzyskasz zwrot stawki za pierwszy ewentualnie przegrany kupon do 500 PLN (minus podatek).

Wpłać swój pierwszy depozyt

Warunki uwolnienia bonusu to czterokrotny obrót jego wartości po kursie minimalnie @2,0 na kuponie. Dopuszczalne są kupony AKO.


  • CashOut – opcja zamykania zakładów
  • Stabilna aplikacja mobilna
  • Szeroka gama bonusów okolicznościowych dla nowych i stałych graczy
  • Błyskawiczne wypłaty w 15 minut
  • Zwrot stawki do 500 pln za pierwszy ewentualnie przegrany kupon

JAKIE BONUSY OTRZYMASZ ?

Betclic od wielu lat działa na europejskim rynku i po kilku latach wraca do Polski. Ogrom promocji zdecydowanie zachęca do korzystania z tego bukmachera. Do tego przejrzysta strona internetowa i płynnie działająca, intuicyjna aplikacja to dodatkowe plusy BETCLICA. Dodatkowymi atutami są bardzo szybkie wypłaty, nawet do 30 minut otrzymasz pieniądze wypłacone z BETCLIC. Cashout to kolejny plus tego bukmachera. Nawet w trakcie trwania meczów możesz skorzystać z opcji wcześniejszego zamknięcia kuponu. BETCLIC to bukmacher którego zdecydowanie warto przetestować również choćby ze względu na ofertę promocyjną i zwrot stawki do 500 pln minus podatek za pierwszy ewentualnie przegrany kupon.


Dlaczego BETCLICK?

CashOut – opcja zamykania zakładów

Stabilna aplikacja mobilnaSzeroka gama bonusów okolicznościowych dla nowych i stałych graczy

Błyskawiczne wypłaty w 15 minut

Zwrot stawki do 500 pln za pierwszy ewentualnie przegrany kupon

Renomowany legalny bukmacher

Betclick to obecnie jeden z najpopularniejszych w Polsce legalnych bukmacherów. Wybierają go zarówno początkujący amatorzy zakładów sportowych, jak i doświadczeni typerzy. Betclick uzyskał zezwolenie na działalność w kraju w 2018 roku, natomiast strona z obecną ofertą ruszyła w lipcu 2019 roku.

Oferta Betclick jest jeszcze w fazie rozbudowy i wciąż zostaje poszerzana. Pasjonaci sportu znajdą tu możliwość obstawiania zakładów na najważniejsze ligi piłki nożnej czy siatkówki, a także na liczące się na świecie turnieje tenisa ziemnego, mecze koszykówki, zawody żużlowe, ligę hokejową, golf, snooker, ale też wiele innych. Betclick spełnia oczekiwana użytkowników, dopasowując swoją ofertę do rynku, na którym coraz więcej osób korzysta z urządzeń mobilnych. Z tego powodu oferuje również nowoczesną aplikację oraz usługę Betclick TV, za pomocą której można oglądać na żywo transmisje, a także zakłady na żywo.

Betclick łączy największych pasjonatów sportu na świecie, umożliwiając milionom osób wspólne przeżywanie emocjonujących wydarzeń.

Wyjątkowy bonus dla nowych graczy

Co najważniejsze, wszyscy nowi typerzy mogą skorzystać z unikatowej oferty, która z pewnością zachęci ich do założenia konta. Korzystając z Betclick bonus na start, użytkownik otrzymuje cashback o wartości aż 500 złotych (pomniejszone o podatek), jeżeli pierwszy kupon okaże się przegraną.

Aby skorzystać z tej promocji, wystarczy wejść na stronę Betclick przez dostępny na naszej stronie link referencyjny, założyć konto i wpisać nasz kod promocyjny Betclick. Jest to aktualnie najlepsza promocja powitalna na krajowym rynku bukmacherskim. Jedna z opcji obstawiania to zakład bez ryzyka, który stanowi doskonały sposób, aby posmakować sportowych emocji, bez narażania się na utratę pieniędzy. Wystarczy sprawdzić aktualnie obowiązujący regulamin promocji zakładów bez ryzyka, a następnie obstawić taki zakład, który spełnia te zasady, aby cieszyć się korzyściami.

W przypadku gdy kupon okaże się zwycięski, typer zgarnia wygraną i może od razu obstawiać dalej. Jeśli jednak wytypuje źle, Betclick zwraca pieniądze do kwoty określonej w regulaminie promocji.

Nowoczesne rozwiązania Betclick

Fani sportów wirtualnych także znajdą coś dla siebie u tego bukmachera – w Betclick można obstawiać mecze CS:GO, League of Legends czy rozgrywek oficjalnej ligi Overwatch. Niewątpliwym atutem jest również oferta Multi+, dzięki której typerzy mogą zgarnąć nawet do 50% więcej. Wystarczy dobrze wytypować przynajmniej 13 zakładów, aby skorzystać z tej możliwości.

Założenie konta na Betclick nie zajmie więcej niż kilka chwil. Rejestracja została maksymalnie uproszczona, aby nowi użytkownicy od razu mogli skorzystać z kodu promocyjnego Betclick. Bez stworzenia konta nie można jednak wziąć udziału w żadnej promocji. Warto na bieżąco sprawdzać, jakie promocje są aktualnie uruchomione, a następnie korzystać z dostępnych na naszej stronie kodów.

Wszystkie promocje przygotowywane są w taki sposób, aby z łatwością zrozumieli je i skorzystali z nich początkujący typerzy. Zasady są jasne oraz przejrzyste, a korzyści wyjątkowo opłacalne.

Sprawdzony bukmacher

Betclick idzie z duchem czasu – zakłady dostępne są przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Typerzy mogą bez problemu obstawiać swoje ulubione dyscypliny w każdym momencie. Dodatkowa możliwość streamowania rozgrywek znacznie zwiększa emocje. Betclick TV to usługa dostępna dla każdego posiadacza konta, który spełni określone regulaminem warunki, działająca zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i mobilnie.

Użytkownicy mają również dostęp do czatu z konsultantem. Dzięki czemu ewentualne niejasności lub pojawiające się problemy, zostaną rozwiązane błyskawicznie. Betclick to w pełni legalny bukmacher, gdzie użytkownicy mają pewność, że ich poufne dane są odpowiednio zabezpieczone. Oferta Betclick bonus na start jest niezwykle opłacalna i wyróżnia się na polskim rynku, a dodatkowe promocje sprawiają, że na tego bukmachera warto postawić.

Kliknij nasz link i dokończ rejestrację, aby cieszyć się wszystkimi bonusami Betclick.